• Obniżka

Twistshake - butelka antykolkowa, Pastel Pink, 260 ml

Ocena 
29,00 zł
23,20 zł Zniżka 20%
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Opis

Twistshake butelka antykolkowa 260 ml

Butelka Twistshake to innowacyjne rozwiązanie dla dzieci karmionych wcześniej naturalnie. Unikalny system Twistflow minimalizuje prawdopodobieństwo wystąpienia kolki dziecięcej. Opatentowany mikser-sitko pomaga rozprowadzić mieszankę oraz zapobiega zatkaniu się smoczka.

Każda butelka zawiera w zestawie praktyczny pojemnik na mleko lub przekąski. Butelki dostępne są w trzech pojemnościach: 180 ml, 260 ml, 330 ml, każda w sześciu kolorach.

Wszystkie produkty Twistshake są ze sobą kompatybilne, dzięki czemu można stworzyć swoją własną kombinację kolorystyczną. Elementy plastikowe wykonane są z polipropylenu, a smoczek z wysokiej jakości sylikonu. Wszystkie materiały są wolne od szkodliwego BPA oraz są zgodne z normą europejską EN 14350.

 • BPA free - wykonane z materiałów bezpiecznych dla dziecka
 • PP-plastic - wykonane z wysokiej jakości polipropylenu
 • Smoczek - wykonany z sylikonu, zaprojektowany dla każdego wieku z czterema różnymi przepływami; rozmiar S 0+ m, rozmiar M 2+ m, rozmiar L 4+ m. Oryginalnie w zestawie: Butelka 180 ml zawiera smoczek S, butelka 260 ml zawiera smoczek M, butelka 330 ml zawiera smoczek L
 • Mikser-sitko - skutecznie rozprowadza mleko w proszku
 • Wentyl w smoczku - redukuje ryzyko wystąpienia kolki dziecięcej
 • Pojemnik - pozwala wcześniej przygotować porcję mieszanki lub przechowywanie przekąsek
 • Szeroki wlot butelki - zapobiega rozsypaniu mleka oraz ułatwia mycie butelki
 • Ergonomiczny kształt - łatwy do trzymania dla dzieci i dorosłych
 • Antylkolkowy smoczek

Smoczek wzorowany jest na kobiecej piersi, dzięki czemu przejście z karmienia mlekiem mamy na karmienie butelką przebiega łagodnie i bezpiecznie dla dziecka. Testy pokazują, że dzieci karmione butelką Twistshake mają mniej kolek, a ich karmienie przebiega spokojniej niż dzieci karmione przy użyciu innych butelek. Elastyczna i odpowiednio miękka końcówka pozwala zachować naturalny sposób ssania, a smoczek wykończony zaokrąglonym oparciem dla warg przypominającym kształt piersi matki. Wykonany z wysokiej jakości sylikonu. Całkowicie wolny od BPA. Twistshake 260 ml wyposażona jest w mały smoczek Medium (2+ miesięcy).

Unikalny system Twistflow

TwistFlow to system opracowany przez Twistshake. Został stworzony z myślą o zminimalizowaniu problemu kolek niemowlęcych oraz powstrzymaniu zakłóceń w przepływie mleka. Nierozpuszczona mieszanka może zatykać smoczek, przerywając harmonijny proces ssania dziecka, tym samym powodując nerwowość i mimowolne łykanie powietrza. Unikalny mikser-sitko skutecznie rozpuszcza mieszankę i zmniejsza ryzyko zatykania smoczka. Specjalnie zaprojektowany wentyl w smoczku (otwór u nasady) odprowadza nadmiar powietrza. Przepływ płynu jest równomierny, co minimalizuje prawdopodobieństwo wystąpienia kolki.

Twistshake został zaprojektowany z myślą o skróceniu czasu przygotowania mlecznych posiłków

W zestawie znajduje się praktyczny pojemnik, który sprawia, że przyrządzanie mieszanki jest ekspresowe i bezproblemowe. Idealne rozwiązanie do przyrządzenia mleka poza domem. Ilość mleka w proszku jest zawsze odmierzona. Pojemniczki można ze sobą łączyć i tym samym przygotować ilość porcji na cały dzień karmienia. W zestawie dołączony jeden pojemnik. Możliwość dokupienia dodatkowych pojemników - pakowane po 2 szt.

Wszystkie produkty Twistshake są ze sobą kompatybilne

Wielkość pojemnika i szyjka butelki idealnie do siebie pasują, co zapobiega rozsypywaniu się kaszki lub mleka. W trosce o zdrowie dziecka i w celu zapobiegania wzrostowi groźnych bakterii, bardzo ważne jest aby butelkę łatwo i dokładnie można było wyczyścić przed i po posiłku. Twistshake ma szeroką szyjkę, co umożliwia dokładne czyszczenie. Butelki i pojemniki Twistshake można myć w zmywarce oraz podgrzewać posiłek w kuchence mikrofalowej.

TWISTMIX - stwórz własną butelkę

Produkty Szwedzkiej marki Twistshake wyróżniają się bezpieczeństwem, jak również nowoczesnym designem. Butelki wykonane są w żywych kolorach, które przyciągają uwagę dzieci. Dzięki temu, że wszystkie elementy butelki są ze sobą kompatybilne, można stworzyć swoją wyjątkową kompozycję kolorystyczną.

OSTRZEŻENIE!

 • W celu zapewnienia higieny przed pierwszym użyciem, wszystkie elementy powinny być wysterylizowane we wrzącej wodzie przez 5 minut.
 • Po każdym użyciu, należy umyć wszystkie części butelki. Aby czyszczenie butelki Twistshake było jeszcze łatwiejsze, wskazane jest opłukać ją zimną wodą, bezpośrednio po użyciu.
 • Twistshake można myć w zmywarce, lecz w celu zachowania żywotności nadruku, zaleca się mycie ręczne przy użyciu delikatnego detergentu. Jeśli podgrzewamy płyn w butelce, smoczek, nakrętkę oraz pokrywkę trzeba zdjąć.
 • Ogrzewanie w kuchence mikrofalowej może powodować miejscowo wysokie temperatury. Nigdy nie zostawiaj butelki bezpośrednio na działanie promieni słonecznych lub ciepła.
 • Nigdy nie sterylizuj butelki i jej części dłużej niż to zalecane.
 • Regularnie sprawdzaj smoczek, pociągając go w różnych kierunkach i wyrzuć/wymień na nowy przy pierwszych pęknięciach lub widząc ślady ugryzień.
 • Zalecane jest, aby zmienić smoczek po dwóch miesiącach stosowania. Nigdy nie pozwalaj dziecku bawić się z małymi elementami oraz przemieszczać się podczas karmienia.
 • Używając butelki Twistshake należy stosować tylko smoczek Twistshake.
 • Butelka Twistshake jest zgodna z europejską normą EN-14350 i jest wykonana z polipropylenu wolnego od BPA. Prosimy stosować się do instrukcji producenta.
 • Dla bezpieczeństwa i zdrowia dziecka
 • Zawsze używać wyrobu pod nadzorem dorosłych.
 • Nigdy nie używać smoczków na butelki jako smoczków do uspokajania.
 • Ciągłe i przedłużone ssanie płynów może powodować próchnicę.
 • Zawsze sprawdzać temperaturę pokarmu przed karmieniem.
Szczegóły produktu
1 Przedmiot
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Twistshake - butelka antykolkowa, Pastel Pink, 260 ml

Twistshake - butelka antykolkowa, Pastel Pink, 260 ml

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii: